Okulary i soczewki dla dorosłych

Okulary korekcyjne

Dokładamy wszelkich starań by w naszym sklepie każdy mógł znaleźć coś dla Siebie! Z tego powodu współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi markami. Od tych najbardziej znanych po niszowe małe firmy. Ponadto oferujemy oprawy vintage, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

​Do naszych ulubionych marek okularowych należą:
Ray-Ban, Bodyych, Rodenstock, William Morris, Epos, Eschenbach.

Okulary przeciwsłoneczne

Odpowiednia ochrona oczu przeciw promieniom UV jest bardzo istotna przy dbaniu wzrok. Z tego powodu zachęcamy naszych klientów do wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych, które taką ochronę zapewniają W naszym zakładzie staramy się żeby okulary przeciwsłoneczne spełniały zarówno funkcje estetyczna jak i praktyczną.

​Do naszych ulubionych marek okularów przeciwsłonecznych należą:
Solano, Ray-Ban, Belutti, Epos.

Soczewki okularowe

Nasza firma współpracuje z czołowymi producentami soczewek okularowych między innymi: Essilor, Hoya, Seiko czy Rodenstock. U nas znajdą Państwo szkła jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne, mineralne czy organiczne. Standardowe, utwardzane, z dodatkowymi powłokami lub pocienieniem. Przede wszystkim jednak oferujemy profesjonalną poradę i pomoc w doborze najodpowiedniejszych soczewek do typu pracy i stylu życia klienta tak by potrzeby każdego klienta były spełnione.