Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne 1

W naszym zakładzie oferujemy duży wybór okularów korekcyjnych polskich i zagranicznych marek takich jak: BODYYCH, RODENSTOCH, WILLIAM MORRIS, EPOS, ESCHENBACH.

Ponadto oferujemy obsługę z wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualne podejście do klienta.

Okulary progresywne

Jest wiele zawodów wymagających widzenia w różnych odległościach i ciągłe zmienianie okularów stało się bardzo uciążliwe, a czasami i niemożliwe. Tradycyjne soczewki do czytania nie spełniają tych wymogów, gdyż służą tylko do określonej, jednej odległości.

Dlatego wiele koncernów optycznych produkuje soczewki z wieloma mocami, które zostały nazwane PROGRESYWNE. Dzięki nim, nosi się tylko jedną parę okularów bez konieczności ciągłej zmiany. Bez względu czy ktoś jest krótkowidzem, dalekowidzem, czy ma astygmatyzm. Ułatwia to pracę w wielu zawodach, kiedy trzeba w tym samym czasie korzystać np. z tablic, z komputera i książki.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na wybór szkieł progresywnych z oferty najlepszych, sprawdzonych firm na świecie. Okulary progresywne (tzn. okulary ze szkłami progresywnymi) muszą być bardzo dobrze dobrane i bardzo starannie wykonane.

Przeznaczone są dla osób po czterdziestym roku życia.
Nowością na rynku polskim są okulary progresywne dla dzieci leczących zeza.

Okulary korekcyjne 2

Soczewki okularowe

Soczewki okularowe dla każdej wady wzroku. Mineralne i  organiczne. Jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne. Także dedykowane do pracy przy komputerze. Standardowej grubości lub pocieniane.

Dostępne soczewki okularowe (producenci): Essilor, Hoya, Zeiss, Seiko, Sola, Rodenstock, JZO i inne

Zaproponujemy i doradzimy, jakie szkła wybrać do określonej oprawy.

Okulary korekcyjne 3

Oprawki do okularów

Oprawki do okularów różnych firm zagranicznych i polskich, np. Ray-Ban, Morgan, Jaguar, Zeiss, Rodenstock, Eschenbach, Joop, Aster i inne.

Okulary korekcyjne 4